Eveniment de deschidere – TELESPA

Universitatea “Alexandru Ioan Cuza” din Iași, în calitate de coordonator, alături de partenerii săi, Școala Primară EuroEd, Iași (România), Grădinița cu Program Prelungit nr. 26, Iași (România), Instituto Politécnico de Bragança, Braganca (Portugal), Latvijas Universitate, Riga (Latvia), Rigas 275. PII „Austrina”, Riga (Latvia), Ege University, Izmir (Turkey) şi Anafartalar Ilkokulu, Izmir (Turkey), implementează în perioada 01.09.2018 – 28.02.2021 proiectul de parteneriat strategic TELESPATeaching learning spaces competence from early childhood education (grant ref.: 2018–1-RO01-KA201-049545), în cadrul programului Erasmus+.

Sunteţi invitaţi să participați, joi, 29.11.2018, orele 9.15–11.30, în Sala Ferdinand din corpul ”A” al Universității “Alexandru Ioan Cuza” din Iași, la evenimentul de deschidere – INNOVATIVE APPROACHES ON LEARNING SPACES IN EARLY CHILDHOOD AND PRIMARY SCHOOL EDUCATION, eveniment prilejuit de prima întâlnire transnațională a partenerilor de proiect.

Invitaţia poate fi descărcată de aici .

Etichete: