Anunţ echivalări

Studenții care au mai absolvit o altă facultate și doresc să își echivaleze disciplinele comune celor două planuri de învățământ, trebuie să depună la secretariat, în intervalul 19 octombrie-11 noiembrie 2019, cererea (formular tipizat ) însoţită de o copie a foii matricole/ suplimentului la diplomă/ situaţiei şcolare.

7 Responses

1. Nastur Adina spune:

Buna ziua. Pentru depunerea cererii este deschis secretariatul și în timpul weekendului?

2. Prisacariu spune:

Buna ziua.Pe mail scanate se pot depune?Sau exista posibilitatea de a se prelungi perioada in care se primesc?

3. Mihnea Raluca spune:

Cererile de echivalare pentru semestrul 1, daca nu au fost depuse in termen, se pot depune si in semestrul 2 pentru materiile restante care se vor a fi echivalate pe primul semestru?

4. felys spune:

Buna ziua! Se poate echivala si o disciplina comuna la un master anterior, acum pentru licenta, la aceeasi universitate, avand continuturi similare?