Modul nivel II Master, anul II

Programarea reexaminărilor

Programarea reexaminărilor corespunzătoare Nivelului II master – pentru studenții din anul II de studii, anul universitar 2023-2024
DISCIPLINĂ PROFESOR Examen
Didactica domeniului și dezvoltări în didactica specializării Conf. dr. Florin Frumos

Predare portofolii pana la data de 22 februarie 2024
Portofoliile vor trimise prin email la adresa: florin.frumos@gmail.com

Fiecare student va trimite un singur document in format pdf care va cuprinde toate temele.
Este important ca documentul sa fie salvat cu numele facultatii si apoi al studentului.
Ex: Istorie_Ionescu_Ion.pdf

Educație interculturală Lect. dr. Marian Andrei Lucian

19 februarie 2024 ora 14 sala D3 bis (Facultatea de Psihologie și Științe ale Educației)

Managementul organizației școlare Lect. dr. Neculau Bogdan – Constantin

22 februarie 2024 ora 14 amf. P 3 (Facultatea de Chimie)

Orar

Repartizare la cursurile de didactică de Nivelul II (Aprofundare) pentru studenții din anul II

Repartizare la cursurile opționale de Nivelul II (Aprofundare) pentru studenții din anul II

  • Educație interculturală / Managementul organizației școlare sunt cele două discipline opționale alese de studenți (în funcție de opțiunile de pe fișa de înscriere).
  • Seminariile corespunzătoare cursului de Educație interculturală se desfășoară pe 2 grupe:
    • Grupa 1 include studenţii care au ales acest opțional şi sunt înscrişi la masteratele de la Facultăţile de Biologie, Chimie, Economie și Administrarea Afacerilor, Educaţie Fizică şi Sport, Fizică, Geografie si Geologie, Informatică, Matematică, Psihologie şi Ştiinţe ale Educaţiei
    • Grupa 2 include studenţii care au ales acest opțional şi sunt înscrişi la masteratele de la Facultăţile de Drept, Filosofie și Științe Social Politice, Istorie, Litere, Teologie Ortodoxă, Teologie Romano – Catolică
  • Seminariile corespunzătoare cursului de Managementul organizației școlare se desfășoară pe 2 grupe:
    • Grupa 1 include studenţii care au ales acest opțional şi sunt înscrişi la masteratele de la Facultăţile de Biologie, Chimie, Economie și Administrarea Afacerilor, Educaţie Fizică şi Sport, Fizică, Geografie si Geologie, Informatică, Matematică, Psihologie şi Ştiinţe ale Educaţiei
    • Grupa 2 include studenţii care au ales acest opțional şi sunt înscrişi la masteratele de la Facultăţile de Drept, Filosofie și Științe Social Politice, Istorie, Litere, Teologie Ortodoxă, Teologie Romano – Catolică