Depunere cerere reînmatriculare

În perioada 23-25 septembrie 2019 se pot depune cererile de reînmatriculare pentru semestrul I, anul universitar 2019/2020.
Cuantumul taxei de reînmatriculare: 200lei.

9 Responses

1. Badarau S.S.Cristina Marga (cas. Anghel) spune:

Buna dimineata! Sunt studenta inanul I la Psihologie ID, am achitat prima transa a taxei de 600 lei. Mai trebuie sa depun cerera de reinmatriculare pentru anul de studiu 2019-2020?
    Va multumesc!

2. Vlica spune:

Buna seara! Daca anul scolar trecut (2018-2019) am fost student la PIPP (I.D.) si am fost exmatriculat pentru ca nu am intrunit numarul de credite pentru a promova. As vrea sa va intreb daca ma pot reinmatricula inapoi in anul i cu recunoasterea examenelor promovate in acel an scolar? Va multumesc anticipat!

3. bianca spune:

buna ziua. pot depune cererea de inmatriculare la sf saptamanii? stiu ca am depasit tarmenul dar totusi se poate?

4. Victor spune:

Bună ziua!
    Doream sa intreb,se stie perioada dinre semestre când se mai poate depune cerere pentru reînmatriculare?
    Mulțumesc anticipatamente

5. Doru Loredana spune:

Bună seara! Am vorbit la facultate cu d-voastră și m-ați informat ca as putea depune cerere de reinmatriculare între semestre. Când ar trebui sa ma prezint? Va mulțumesc, o seara frumoasa!