Anunţ referitor la repartizarea din oficiu a coordonării licenţei

În vederea elaborării şi susţinerii LUCRĂRII DE LICENŢĂ, începând cu  sesiunea iunie 2020 studenţii din ultimul an de studiu, învăţământ IF şi ID, care nu şi-au ales TITLUL lucrării de licenţă şi cadrul didactic coordonator vor depune cerere pentru repartizarea din oficiu.

Cererile tipizate, descărcate şi completate de către student, se vor depune la Secretariatul facultăţii până pe data de  30 octombrie 2019.

1 Response

1. Buna seara,

In cazul in care ar fi o greseala puteti va rog sugera alt link?

Va multumesc,
    Emanuel Frenchel