6 Responses

1. Ciprian spune:

Buna ziua!
    Deschiderea anului universitar ora 10:00 si cursul de Psihologie sociala I 08:00-12:00 (anul II) sunt programate in aceeasi sala D IV, cu suprapunere de ore. Undeva este o scapare.
    Multumesc!

2. Buna ziua,

Am o nelamurire in legatura cu orarul pentru anul III Psihologie in care 2 discipline optionale se suprapun in data de 2.11.2019 (Psihologia cuplu si familie cu Psihopedagogia creativitatii si a talentelor) si se afla in sali diferit.O alta mentiune ar fi ca orele de la Psihopedagogie se tin in amfiteatrul Gaudeamus, banuiesc ca va referiti la un laborator Gaudeamus de la Facultatea de Litere sau e alta sala.

Va multumesc aniticipat!

3. Corina spune:

Buna ziua! Mai suntlocuri cu taxa la psihologie id?

4. Roxana A. spune:

Când se afișează orarul pentru studenții de la ID? Nu avem nici orar și nici cursuri încărcate pe moodle pentru semestrul 2.