Perioadă depunere cereri de restanțe în platformă – sesiunea IUNIE 2022

Perioada de depunere a cererilor de restanțe pentru sesiunea IUNIE 2022 în Portalul Facultății este pentru:

1. Studenții care nu au promovat o disciplină din anul universitar curent în urma evaluărilor finale gratuite: aceștia pot susține reevaluarea cu taxă în baza unei cereri scrise pe platforma facultății însoțită de dovada plății taxei de reexaminare;
  2. Studenții care nu au promovat o disciplină din anii de studii anteriori: aceștia pot susține reevaluarea cu taxă în baza unei cereri scrise depuse în platforma facultății însoțită de dovada plății taxei de reexaminare.

Anii I-II studii universitare de LICENȚĂ și anul I MASTERAT depun cereri în perioada 20-22 IUNIE 2022 (formularul va fi activ în curând).

Anul III studii universitare de LICENȚĂ și anul II MASTERAT depun cereri în perioada 13-15 IUNIE 2022 (formularul va fi activ în curând).