ACTIVITĂȚI DIDACTICE CU PREZENȚĂ FIZICĂ, CU EXCEPȚII MEDICALE SAU SOCIALE

În conformitate cu Hotărârea Senatului din 10 martie 2022, Consiliului Facultății de Psihologie și Șțiinte ale Educației atrage atenția asupra faptului că activitatea didactică va continua cu prezența fizică la studiile de licență IF, la masterat și doctorat.

Participarea online la cursuri și seminarii este acceptată pentru studenții aflați în situații medicale sau sociale deosebite, care au depus deja sau vor depune cereri până pe data de 8 aprilie 2022, la ora 12, la Secretariatul Facultății sau pe adresa secretariat.fpse@uaic.ro

Începând cu data de 11 aprilie, prezența la seminar se va realiza în baza situațiilor centralizate ale cererilor aprobate.

Precizăm, de asemenea, că sesiunea de examene, ca și sesiunea de restanțe se vor desfășura în mod obligatoriu cu prezența fizică.