Proiect ROSE

Proiect ROSE, Program de vară de tip punte (SGCU-PV)

Proiectul privind Învățământul Secundar (ROSE)
Schema de Granturi – Programe de vară de tip punte (SGCU – PV)
  • Beneficiar: Universitatea „Alexandru Ioan Cuza” din Iași
  • Titlul subproiectului: Hai la facultate! Să descoperim împreună vara universitară la Cuza!- VINOlaUAIC!
  • Acord de grant nr. 1/SGU/PV/I din 06.07.2017

Beneficiarul lansează, la data de 06.06.2020, procedura de selecție a consultanților individuali pentru sprijinul activităților online din cadrul Școlii de Vară, derulate de Facultățile de Psihologie și Științe ale Educației, respectiv Filosofie și Științe Social-Politice.

ROSE: orarul activităţilor aferente Şcolii de Vară

Dragi participanţi,

Afişăm orarul activităţilor aferente Şcolii de Vară Hai la facultate! Să descoperim împreună vara universitară la Cuza! -VINO la UAIC

19_20_orar_scoala_vara

Proiect ROSE | Rezultatele atribuirii contractului privind selectia consultantilor individuali

Beneficiarul publică, în data de 04.07.2020, Rezultatele atribuirii contractului privind selectia consultantilor individuali, in vederea asigurari sprijinului activitatilor on-line.

2020_rez_atrib_contract_rose
Arhivă

Proiect ROSE, Program de vară de tip punte (SGCU – PV) | 2019

Proiectul privind Învățământul Secundar (ROSE)