Activități pentru studenții înmatriculați în anul I – aprilie-mai 2023 [Centrul de Învățare Learn & Connect]

Link-urile pentru formularele de înscriere, precum și intervalele orare pentru care pot opta studenții din anul I sunt menționate în descrierea fiecarei activități. Fiecare student poate opta pentru una sau mai multe dintre activități.

Activitatea Afiş Link acces formular

Consiliere psihologică individuală

Vă invităm cu drag să vă înscrieți la activitatea de Consiliere psihologică individuală, sesiune ce se va desfășura în perioada aprilie – mai. Data și ora vor fi stabilite de comun acord de către consilieri și studenți. Datele de conectare vor fi trimise prin email cu cel puțin o zi înainte de desfășurarea fiecărei activități.

Coaching și dezvoltare personală

Vă invităm cu mare drag să vă înscrieți la activitățile în grup de Coaching și dezvoltare personală organizate de Centrul de învățare Learn & Connect al Universității Alexandru Ioan Cuza din Iași. Aceste activități vor avea loc în perioada 26 aprilie – 31 mai.

Vă așteptăm cu drag!