Anunţ privind susţinerea examenelor şi restanţelor

Studenti, masteranzii si cursantii din anul universitar 2019-2020 care participă la sesiunea de examene si restante din iunie 2020, au obligatia de a transmite pe emailul sefului de an/ şefului de grupă până cel tarziu 29 mai 2020, cele doua cereri completate, semnate olograf si scanate.

• Cerere sustinere examene/restante (se va completa doar de către studenţii care au calitate de restanţieri şi care urmează a se prezenta la sesiunea online iunie 2020; cei care nu participă în sesiunea iunie 2020 nu completează această cerere)
  • Cerere acord inregistrare video examene. Se va completa de către toţi studenţii, indiferent că sunt integralişti, restanţieri sau cursanţi. Acord obligatoriu pentru susţinerea examenelor din sesiunea iunie 2020.

Termen de transmitere catre Secretariatul facultatii a datelor colectate de sefii de an/ grupa se vor transmite pana pe data de 31 mai 2020, pe email, arhivat catre fiecare secretar de specializare:

Norme procedurale: